Concursul National  de Interpretare TALENTE IMPLINITE, editia a IX-a

 

Concursul National  de Interpretare TALENTE IMPLINITE, editia a IX-a, organizat de Colegiul National de Muzica George Enescu  si Asociatia Parintii aproape, s-a desfasurat la Centrul National de Arta Tinerimea Romana in perioada 14-15 mai 2016, unde Scoala Al. Odobescu –Chiajna a fost reprezentata cu succes, elevii clasandu-se din dou pe primele pozitii:
ION TEODORA-ANA-PREMIUL I+Premiu special oferit de unul dintre sponsorii concursului;
SLOBOZEANU IOANA-RALUCA - PREMIUL I+ Premiu special oferit de unul dintre sponsorii concursului;
TUDORICĂ ANGELA-RAISA-PREMIUL I;
PETRE VICTOR-FLORIN-PREMIUL I;
SLOBOZEANU LUCIAN-ROBERT-PREMIUL I;
PETRE ANAIS-MARIA-PREMIUL II;
PARASCHIV ȘTEFAN-PREMIUL II.

 

Galerie foto

  Joomla free themes